0673741374-Чернівці
0979630226-Київ
 
 
 
 
 

Металочерепиця

Профнастил

Бітумна черепиця

Композитна черепиця

Натуральна черепиця

Мідна покрівля

Алюмінієва покрівля

Сланцева покрівля

Водостічні системи

Водостоки "Кровля-Центр"

Дренажні системи

Мансардні вікна

Горищні сходи

Комплектуючі

Утеплювачі

Гідроізоляція, плівки

Сайдинг

Софіти, карнизна підшивка

Вентиляція

Флюгера

Системи антиобледеніння

 
 

     

   

    

   

 BRAAS на скатній покрівлі

Найбільшим у світі виробником будівельних матеріалів є концерн Lafarge з штаб квартирою в Парижі. Він розпочав свою діяльність ще в 1833 році і був заснований Огюстом Павеном де Лафарж як підприємство з виробництва вапна. Компанія вже має власні покрівельні традиції а кількість її акціонерів складає більше 210 000 людей. Так на підприємствах концерну трудиться 83 000 працівників. Lafarge має свої заводи в 78 країнах, а його обороти в рік складають 13,7 млрд. євро.

 

Концерн спеціалізується на чотирьох основних напрямках діяльності:

 

- виробництво цементу (44% від обороту компанії);

 

- компоненти для виробництва бетону (35% від обороту);

 

- покрівельні матеріали (12%);

 

- виробництво гіпсу (8% від обороту компанії).

 

Lafarge Roofing є виробником натуральної черепиці Braas і найбільшим в світі об'єднанням з виробництва покрівельних матеріалів і технологій. Розташовані в 38 країнах світу, більше ніж 200 підприємств виробляють цементно-піщану й керамічну черепицю. Також концерн виробляє елементи покрівельної системи, металеву покрівлю, димові труби, сонячні батареї, водостоки.


Цементно-піщана черепиця BRAAS

Покрівельні системи концерну Lafarge використовуються щороку на 1 600 000 дахах по всьому світу.

 

Такі якісні системи захищають будівлі від вітру, снігу і дощу. Вони зберігають архітектурну колоритність сіл і міст.

 

Вся продукція аж до циклів виробництва орієнтована на те щоб приносити користь людині - захищати, забезпечувати затишок і додаткову економію (особливо при використанні сонячних колекторів).

 

Керамічна черепиця BRAAS це той матеріал, який може забезпечити максимальний затишок і естетичний ефект. Покрівля на основі технологій BRAAS підходить для дахів будь-якої складності і форми.

Переваги покрівлі BRAAS:

 

- високий рівень шумоізоляції (BRAAS поглинає шум дощу і вітру, шум вуличного транспорту);

 

- велика теплоізоляція, що дозволяє затишно знаходиться в мансарді і взимку, і влітку. Також можна заощадити на утеплювачі;

 

- не горить і відповідає всім нормам пожежної безпеки;

 

- не накопичує статичну електрику і радіацію;

 

- високостійка до біологічних і хімічних впливів.

 

Часи, коли при виготовленні черепиці використовували в основному ручна праця давно пішли в минуле. Форма і інструменти стали складніше для забезпечення більшої якості і доступності продукції. У наш час процес виготовлення керамічної черепиці, починаючи з глиняного кар'єру і закінчуючи готовою черепицею контролюється електронним обладнанням. Крім того він майже повністю автоматизований і виключає людський фактор. Застосування натуральної глини з різними домішками є основою керамічної черепиці BRAAS. При обпалці черепиця набуває натуральний червоний колір, а для придбання черепицею іншого кольору її ангобіруют. Так сформовану і висушену черепицю покривають рідкою глиною зі спеціальними домішками і оксидами металів, які необхідні для отримання необхідного кольору і гладкості.


Керамічна черепиця BRAAS

Разом з черепицею компанія Braas виготовляє додаткові елементи, які можуть бати необхідні при формуванні покрівельної системи. Такі елементи дозволяють встановити на дах трубу або антену, а також сходинки або снігозатримувачі. Є різні декоративні елементи, які можуть прикрасити дах і додати йому індивідуальності.

 

Компанія «Покрівля центр» пропонує вам купити черепицю світового бренду BRAAS в Чернівцях. У нас є в наявності керамічна і піщано-цементна черепиця, а також функціональні і декоративні елементи покрівлі.

 

Покрівельні матеріали концерну Lafarge Roofing виготовляються по всьому світі під дуже відомими і найстарішими торговими марками: BRAAS (Німеччина, Польща, Росія, Туреччина), BRAMAC (Австрія і Південно-Східна Європа), Lafarge (Франція і Нідерланди), Monier (Америка, Азія і Південної Африка), RuppCeramika (Польща), Redland (Великобританія, Іспанія та Франція).


Натуральна черепиця

BRAAS
 
 Про компанію|Ціни|Замовити|Галерея|Відео|Корисне|Сертифікати|Новини|Вакансії|Контакти 
 
Авторське право © 2011-2019, Компанія «Кровля-центр»
Використання матеріалів сайту можливе лише з письмової згоди Компанії «Кровля-центр»
0673741374-Чернівці
0979630226-Київ
Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA