0673741374-Чернівці
0979630226-Київ
 
 
 
 
 

Металочерепиця

Профнастил

Бітумна черепиця

l

Популярне|Katep

Ruflex

Tegola

Акваізол

Shinglas

Icopal

IKO

Kerabit

Owens Corning

GAF

Медіа

Композитна черепиця

Натуральна черепиця

Мідна покрівля

Алюмінієва покрівля

Сланцева покрівля

Водостічні системи

Водостоки "Кровля-Центр"

Дренажні системи

Мансардні вікна

Горищні сходи

Комплектуючі

Утеплювачі

Гідроізоляція, плівки

Сайдинг

Софіти, карнизна підшивка

Вентиляція

Флюгера

Системи антиобледеніння

 
 

     

   

    

   

 Бітумна черепиця Акваізол

Акваізол - український виробник бітумних покрівельних і гідроізоляційних матеріалів. Якісна, європейського рівня продукція, робить завод «Акваізол» одним з передових виробників на нашому ринку.

 

Акваізол почав будується в 1998 р., і вже в 1999 р. повним ходом виробляв євроруберойд. Спочатку у виробництво включався багаторічний досвід світових виробників покрівельних матеріалів і великі науково-технічні знання наших вчених. Тому за дуже короткий час компанія почала користуватися популярністю на українському ринку і вже в 2003 р. почала власне виробництво бітумної черепиці. А рік потому була запущена лінійка, що виробляла нетканий поліестер і геотекстиль.

На сьогоднішній день у заводу є 32 види продукції, що випускається.

 

Акваізол - єдиний в Україні завод, який випускає просочений поліефірний полотно (основа для євроруберойду). Цей поліефірний полотно ми використовуємо для виготовлення євроруберойду і геотекстилю.

 

Також Акваізол є єдиним українським виробником бітумної черепиці. Черепиця Акваізол має велику різноманітність форм і кольорів. Коньково-карнизна плитка і ендовий килим в колір черепиці зробить вашу дах ще більш привабливою.

 

М'яка бітумна покрівля - дуже популярний покрівельний матеріал у Європі та Північній Америці. Її цінують за те, що вона є безвідходним матеріалом навіть при використанні на складних дахах, а використовуватися вона може на самих ізломленних покрівельних скатах. Бітумну покрівлю просто обслуговувати, монтувати і вона служить тривалий час. Також вона має підвищену шумоізоляцію в порівнянні з бляшаної покрівлю.

 

Черепиця Акваізол витримує багаторазове циклічну зміну температури в широкому діапазоні, що особливо характерно в наших кліматичних умовах. Завод гарантує 25 років стабільності покрівлі.

 

На даний момент Акваізол виробляє два види гонтів черепиці, що, загалом, налічує 30 колірних рішень.


Альтанка вкрита бітумною черепицею

 

 

 

 

 

На даний момент реалізовано більше 1 млн. кв.м. бітумної покрівлі Акваізол. Також на дахах укладено понад 55 млн. кв. м. нашого євроруберойду. За весь термін експлуатації він зарекомендував себе як якісний, міцний і надійний матеріал.

На заводі Акваізол використовується сировина кращих виробників. Чітке дотримання технологічного процесу в поєднанні з багатоступеневою системою контролю якості, роблять продукцію надійною і дуже популярною. За цей Аваізол отримав нагороду «Вища проба».


Сучасний будинок з бытумною покрівлею
 
 Про компанію|Ціни|Замовити|Галерея|Відео|Корисне|Сертифікати|Новини|Вакансії|Контакти 
 
Авторське право © 2011-2019, Компанія «Кровля-центр»
Використання матеріалів сайту можливе лише з письмової згоди Компанії «Кровля-центр»
0673741374-Чернівці
0979630226-Київ
Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA